top of page

Innowacyjność

Patenty

Od wielu lat, wspólnie z Instytutem Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego w Warszawie, współpracujemy w zakresie definicji nowych technologii produkcji. Nasze wysiłki znalazły już uznanie podczas międzynarodowych targów i salonów innowacyjności. W 2012 podczas targów na Tajwanie otrzymaliśmy 2 złote medale.

Jakość

Systemem HACCP i koncesja farmaceutyczna

Wysoka jakość produktów może byc potwierdzona między innymi poprzez warunki w których wytwarzane są nasze produkty. System HACCP pozwala na uzyskanie pewności, że zakład wykonuje wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów prawa, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb klientów.

Nagrody

Oskar "Serce za serce" Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii

Firma Eldex-Medical znalazła się wsród laureatów nagordy Oskar "Serce za serce"  przyznawanej przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii. Statuetkę Oskara z rąk byłego Ministra Zdrowia, śp. prof. Zbigniewa Religi odebrał Leszek Dudarski.

Please reload

Eldex Medical Research & Development Laboratories (EM R&D Laboratories) to specjalnie powołana komórka w strukturach Eldex Medical mająca na celu dostosowanie wiedzy i doświadczenia firmy do potrzeb rynku FMCG, w ramach którego żywność natulalna, zdrowa, superfood czy spożywcze suplementy diety odgrywają coraz większą rolę.

bottom of page